Gree 16kW on-off õhk-vesi soojuspump (kasutatud)

 • Küttevõimsus: 16 kW
 • Tarbimisvõimsus: 4.4 kW
 • Vesipõrandküttega: 420 m2
 • Radiaatorküttega: 260 m2
Hind:  1900  1600
Järelmaksuvõimalus!
Maksa kolmes osas ~ 3 X 533.00 € või 30 päeva hiljem. Loe veel
Kuumakse alates 55.70 € Vali sobiv periood
Olen huvitatud - kontakteerun

Gree 16 kW õhk-vesi soojuspump on ettenähtus ehitiste peakütteallikaks, nii põrandakütte kui ka radiaatorkontuuriga süsteemidele. Pump võtab sooja otse välisõhust ja suunab selle külmaaine vahendusel energiamahutisse. Energiamahutis toimub küttesüsteemi ja tarbevee soojendamine (max + 650 C). Pumpa on lihtne ühendada ka olemasoleva küttesüsteemiga.

Õhk-vesi soojuspumpade kasutamine laieneb kiiresti, kuna nende võimsused on võrreldavad maasoojuspumpade võimsustega. Samas on õhk-vesi soojuspumpade investeerimiskulud oluliselt väiksemad võrreldes maasoojuspumpadega, kuna soojuse kogumine süsteem on õhk-vesi soojuspumpade puhul tööstuslikult valmistatud , samas kui maakütte puhul soojuse kogumise süsteemi(maakollektor) ehitamine toimub objektil, mis on oluliselt töömahukam.

Võttes kasutusele Gree 16 kW õhk-vesi soojuspumba ja 500 l energiamahuti, saate head võimalused mitmesuguste energiaallikate kasutamiseks ja samas ka energia säästmiseks. Energiamahutiga on võimalik ühendada samaaegselt päikese- ja tuuleenergia süsteemid, puidul, gaasil, õlil jne töötavaid katlaid ning el. küttekehad. El. küttekehadest on võimalik valida 6 kW või 9 kW võimsusega. El. küttekeha monteeritakse üldjuhul mahuti ülemisse liitmikku, kuid võib kasutada ka alumist liitmikku.

Seade on varustatud põhjakütte kaabli, kompressori küttevöö ja termoreleega (talvevarustus).

Järelmaks

Kui soovite osta toote järelmaksuga, siis kirjutage tellimuse lisainfosse enda isikukood, soovitud sissemakse ja periood.

Kontakt

Toode:

  Toode

  Toote URL

  Nimi*

  Email*

  Telefon*

  Kirja sisu