Gree 16kW on-off õhk-vesi soojuspump

Küttevõimsus: 16 kW
Tarbimisvõimsus: 4.4 kW
Vesipõrandküttega: 420 m2
Radiaatorküttega: 260 m2

Hind: 2450 €

Olen huvitatud - kontakteerun

Gree 16 kW õhk-vesi soojuspump on ettenähtus ehitiste peakütteallikaks, nii põrandakütte kui ka radiaatorkontuuriga süsteemidele. Pump võtab sooja otse välisõhust ja suunab selle külmaaine vahendusel energiamahutisse. Energiamahutis toimub küttesüsteemi ja tarbevee soojendamine (max + 650 C). Pumpa on lihtne ühendada ka olemasoleva küttesüsteemiga.

Õhk-vesi soojuspumpade kasutamine laieneb kiiresti, kuna nende võimsused on võrreldavad maasoojuspumpade võimsustega. Samas on õhk-vesi soojuspumpade investeerimiskulud oluliselt väiksemad võrreldes maasoojuspumpadega, kuna soojuse kogumine süsteem on õhk-vesi soojuspumpade puhul tööstuslikult valmistatud , samas kui maakütte puhul soojuse kogumise süsteemi(maakollektor) ehitamine toimub objektil, mis on oluliselt töömahukam.

Võttes kasutusele Gree 16 kW õhk-vesi soojuspumba ja 500 l energiamahuti, saate head võimalused mitmesuguste energiaallikate kasutamiseks ja samas ka energia säästmiseks. Energiamahutiga on võimalik ühendada samaaegselt päikese- ja tuuleenergia süsteemid, puidul, gaasil, õlil jne töötavaid katlaid ning el. küttekehad. El. küttekehadest on võimalik valida 6 kW või 9 kW võimsusega. El. küttekeha monteeritakse üldjuhul mahuti ülemisse liitmikku, kuid võib kasutada ka alumist liitmikku.

Seade on varustatud põhjakütte kaabli, kompressori küttevöö ja termoreleega (talvevarustus).

Kontakt

Toode:

Täpse pakkumise ja soovituste andmiseks on meil abi jägnevast infost:

Objekti andmedKontaktandmed

* - kohustuslikud väljad